Дома Фудбал Останато Дебакл: Документарецот на Погба е најлошо оценет филм!

Дебакл: Документарецот на Погба е најлошо оценет филм!

Пол Погба секако дека имаше повќее од солидна кариера во која настапуваше за големи екипи како Јунајтед и Јувентус каде што се враќа ова лето.

 Меѓутоа сега Французинот е ставен на столбот на срамот поради оценката која доби неговиот документарец на стриминг-платформата „Амазон Прајм“.

Филмот беше објавен пред една една под име „Погменатри“, но е оценет со катастрофална „единица“. На оваа мрежа ваква оценка нема ниту еден друг филм. Можеби периодот е прекраток за оценка, но почетокот е катастрофален. Ќе видиме колку и дали може да порасне.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

„Меси не може да игра за ниту еден тим од Топ 6 во Премиер лигата“

Лионел Меси важи за еден од најдобрите фудбалери на сите времиња и не постои клуб кој не б…