Дома Видео Го „закуца“: Грчкиот билдер се изнервира оти не го прогласија за победник

Го „закуца“: Грчкиот билдер се изнервира оти не го прогласија за победник

Гркот Гианис Магос се налутил затоа што не го прогласиле него за целосен победник на IFBB Diamond Cup кој се одржа во Грција, иако победил во 2 категории.


Ниту „жешката“ Кнол не и помогна на Хрватска - домаќинот фуриозно! ↓↓↓


Еве ја и целата ситуација после прогласувањето на победниците.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Хит во регионот: Одиграа како што им одговара, а реакцијата на голманот е – урнебесна! 🎥

Фудбалерите на Зета и Будва одиграа 3:3 во рамките од баражот за пополнување на Втората ли…