Дома Видео Го „закуца“: Грчкиот билдер се изнервира оти не го прогласија за победник

Го „закуца“: Грчкиот билдер се изнервира оти не го прогласија за победник

Гркот Гианис Магос се налутил затоа што не го прогласиле него за целосен победник на IFBB Diamond Cup кој се одржа во Грција, иако победил во 2 категории.


Дерби до Дерби! Комплетен фудбалски викенд ↓↓↓


Еве ја и целата ситуација после прогласувањето на победниците.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Шокантна сцена: Фудбалер намерно сакаше да повреди противнички играч! 🎥

Натпреварот помеѓу шпанските екипи, Форнелс и Бескано во Жирона се најде во центарот на вн…