Дома Видео Гол на Кваљарела за кој зборува цела Италија ?

Гол на Кваљарела за кој зборува цела Италија ?

Фабио Кваљарела наскоро ќе наполни 38 години, но игра во фантастична форма.

Искусниот италијански напаѓач денес на гостувањето кај Аталанта постигна фантастичен гол за кој долго ќе се зборува…Погледнете!

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Соиграч на Трајковски изведе спектакуларни „ножички“ за победа во 91. минута 🎥

Tимот на Александар Трајковски, Мајорка се врати на врвот во Секунда и тоа со победа до ко…