Дома Видео Глупост на Балотели: Место да оди даде гол застана да се тепа 🎥

Глупост на Балотели: Место да оди даде гол застана да се тепа 🎥

Марио Балотели одново потсети зошто не направи поголем успех во кариерата иако без дилеми имаше потенцијал.

Оваа сезона Балотели го носи дресот на турската Адана и во првите натпревари имаше добри настапи. Меѓутоа сега направи нешго по кое познат – глупост! Адана имаше одлична контроа тројца соиграчи на Балотели трчаа напред, се отвараше можност за гол и во тој момент Балотели застана да се тепа.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

После две години Тоти присуствуваше на „Олимпико“

Легендата на Рома, Франческо Тоти после две години присуствуваше на натпревар на Рома. Тот…