Дома Фудбал Европско првенство во фудбал ЕУРО Во соблекуалната на Србија имало драма: Павловиќ колабирал – го враќале во живот!

Во соблекуалната на Србија имало драма: Павловиќ колабирал – го враќале во живот!

Вистинска драма се случувала во соблекувалната на Србија на полувремето од натпреварот со Словенија.

Селекторот на Србија, Драган Стојковиќ-Пикси откри дека дефанзивецот поради топлото време колабирал.


Шанса да станеш YouTuber! Приклучи се! ↓↓↓


„На полувремето Павловиќ колабираше, па го враќавме во живот. Сега не му е ништо. И Словенците коментираа дека е многу топло дека ќе се онесвестат“, изјави Пикси.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Европско првенство во фудбал ЕУРО

Проверете

Медиумите по потписот го потсетија Ракитиќ на изјава до 2006 година

Хрватскиот ветеран Иван Ракитиќ и официјално беше претставен како нов фудбалер на Хајдук о…