Дома Останати Викенд најава: Битки на победниците и поразените во ЛШ и супер-дербија во Англија!

Викенд најава: Битки на победниците и поразените во ЛШ и супер-дербија во Англија!

Вака, викендов ќе биде добар. Нема Премиер лига, ама има ФА Куп со две големи дербија, Манчестер Сити – Њукасл и Манчестер Јунајтед – Ливерпул. Имаме дерби во Серија А, Интер – Наполи и во Ла Лига, Атлетико Мадрид – Барселона.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останати

Проверете

Надал после две години победи на земја

Рафаел Надал денеска го одигра својот прв натпревар по пауза од 103 дена и запиша лесна по…