Дома Видео Видете како новинарката „настрада“ на Местаља

Видете како новинарката „настрада“ на Местаља

0

Новинарката на шпанската спортска телевизија „Gol TV“, Моника Бенавент „настрада“ додека известуваше од теренот на „Местаља“.

Пред почетокот на мечот помеѓу Валенсија и Арсенал таа известуваше од теренот, но доживеа непријатно искуство.

Имено, едно залутана топка ја погоди диектно во глава. За среќа Моника брзо се опорави од шокот и се врати во програмата во живо.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

ВИДЕО: Спектакуларен дочек за Жунињо во Лион

Спектакуларен дочек во Лион имаше легендарниот фудбалер на овој тим, Жунињо. Легендата на …