Дома Видео Видете како изгледаат тренинзите на Мурињо🎥

Видете како изгледаат тренинзите на Мурињо🎥

Жозе Мурињо користи нова технологија на неговите тренинзи во Рома.

Италијанскиот клуб објави видео како изгледаат тренинзите на Мурињо со новиот тим, а работата со фудбалерите се снима со дрон.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Немаше среќа: Додека го прославуваше погодокот си ги скина лигаментите 🎥

Полскиот фудбалер Бартош Капустка беше стрелец за Легија во победата над Флора во второто …