Дома Видео Видео: Фудбалер го „покоси“ тренерот!

Видео: Фудбалер го „покоси“ тренерот!

0

Репрезентацијата на Панама ги совлада Бермудските Острови со 4:1, но мечот го одбележа една комична ситуација.

Имено, во еден момент домашниот фудбалер сакаше да ја стигне топката, но го „покоси“ противничкиот тренер…Погледнете!

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Колекцијата на Крауч: Посебно е импресиониран од дресовите на еден клуб

Питер Крауч можеби не е во групата на најдобри напаѓачи во својата генерација, но поради н…