Дома Видео Видео: Сите 50 гола на Мане за Ливерпул

Видео: Сите 50 гола на Мане за Ливерпул

0

Сенегалскиот напаѓач на Ливерпул, Садио Мане и оваа сезона ја започна на одличен начин и веќе има 5 гола и 2 асистенции.

Мечот против Лестер беше 100-ти за него во дресот на Ливерпул, а 27-годишниот Мане има одлична статистика и веќе постигна 50 гола.

Погледнете ги сите 50 голови на Мане.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Рибери во фудбалот нема милост ни кон својот син

Франк Рибери летоска после 12 години го напушти Баерн Минхен и потпиша за Фиорентина. Иако…