Дома Видео Видео: Ова не е промашување на годината, туку на деценијата!

Видео: Ова не е промашување на годината, туку на деценијата!

Со сигурност го имаме најголемото промашување за 2016 година, а тоа се случи во соседна Србија, во една од пониските лиги.


Роналдо плаче за гол, ќе слави ли Србија? - 13 ден ↓↓↓Имено, на мечот меѓу Турбина и Локомотива еден гостински фудбалер се „прослави“ откако од само едно метро успеа да го пронаши целиот гол. Погледнете!

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Лукаку по елиминацијата кршеше на клупата на Белгија 🎥

ЕКСКЛУЗИВНО: 50 БЕСПЛАТНИ СПИНОВИ БЕЗ ДЕПОЗИТ - РЕГИСТРИРАЈ СЕ НА МОЦАРТ! Ромелу Лукаку де…