Дома Видео Видео: Нова фантастична одбрана на Љорис

Видео: Нова фантастична одбрана на Љорис


Кој ќе освои трофеј во Бундеслигата, а кој ќе испадне од Премиер лигата!? ↓↓↓Тотенхем синоќа загуби на гостувањето кај Монако со 2:1, но поразот можеше да биде уште поубедлив доколку не беше одличниот Хуго Љорис.

Љорис имаше една неверојатна одбрана при ударот на Глик, кој не можеше да поверува што му одбрани францускиот голман.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Змија прекина фудбалски натпревар – вработен со метла ја бркаше! 🎥

Кој ќе освои трофеј во Бундеслигата, а кој ќе испадне од Премиер лигата!? ↓↓↓ Неверојатна …