Дома Видео Видео: Мики со забивање како легендарниот Џордан

Видео: Мики со забивање како легендарниот Џордан

0

Кошаркарот на Реал Мадрид, имаше неверојатно забивање на мечот против Тенерифе во АЦБ лигата.

Крилниот центар имаше „летечко“ забивање од линијата за слободни фрлања со што потсети на легендарниот Мајкл Џордан.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Рибери во фудбалот нема милост ни кон својот син

Франк Рибери летоска после 12 години го напушти Баерн Минхен и потпиша за Фиорентина. Иако…