Дома Видео Видео: Магија на малиот Зидан!

Видео: Магија на малиот Зидан!

0

Тео Зидан покажа дека крвта не е вода и дека го наследил талентот на својот татко, откако изведе феноменален дриблинг во дресот на Реал Мадрид.

Тео исто како и неговите повозрасни браќа е член на младинската категорија на Реал Мадрид, и тврдат дека отскокнува од својата генерација.

Прочитајте поврзани статии
Повеќе P. K.
Load More In Видео

Проверете

Ова е неверојатно: Двата голмани самите себе си дадоа 4 гола!

Натпреварот од 17-то коло во Чемпионшип помеѓу Сандерленд и Милвол заврши со резултат 2:2,…