Дома Видео Видео кое ќе ве насмее до солзи: Шпански коментатор место фудбал ја коментира партнерката во кујната!

Видео кое ќе ве насмее до солзи: Шпански коментатор место фудбал ја коментира партнерката во кујната!

Љубителите на фудбалот сигурно тешко ги минуваат овие денови во кои фудалските случувања се стопирани поради пандемијата со коронавирусот.

Голем број фудбалери се во домашна изолација, па објавуваат видеа како го минуваат времето. Едно од најинтересните видеа е дело на шпански коментатор.

Тој на друштвените мрежи објави видео како додека нема фудбал го коментира готвењето на неговата партнерка.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Томас Милер блиску до нов договор

Томас Милер е блиску до договор со Баерн Минхен за продолжување на соработката, пренесуваа…