Дома Видео Видео кое најдобро покажува каков човек беше Коби Брајант

Видео кое најдобро покажува каков човек беше Коби Брајант

Големата НБА легенда Коби Брајант го загуби животот во хеликоптерска несреќа заедно со неговата ќерка.

Коби беше човек со големо срце, а тога го докажува и едно видео кое се рашири на социјалните мрежи. При една собраќајна несрќеа во Њупорт Бриџ Коби го регулираше совраќајот и им помагаше на повредните од несреќата.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Се сеќавате на волејот на Зидан? Во БиХ виден поспектакуларен волеј! (ВИДЕО)

Голем дел од поврзасните фанови сигурно се сеќаваат на волејот на Зинедин Зидан во финалет…