Дома Фудбал Лига на шампиони Видео: ВОЛЕЈ на Модриќ, „кралевите“ во водство!

Видео: ВОЛЕЈ на Модриќ, „кралевите“ во водство!

Како и што се очекуваше, Реал Мадрид поведе на гостувањето во АПОЕЛ, а стрелец на погодокот беше Хрватот Модриќ и тоа со одличен волеј удар.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Лига на шампиони

Проверете

Николов дел од историската победа над Реал, ПСЖ го доби дербито со Сити🎥

Шериф Тираспол на Бобан Николов го приреди најголемото изненадување во поновата историја н…