Дома Останати „Sport Vision“ од денес со надополнета и свежа понуда

„Sport Vision“ од денес со надополнета и свежа понуда

Илјадници посетители веќе ја посетија најголемата спортска распродажба, Sport Vision Bazaar која започна во петокот, 15ти ноември 2019 во спортската сала „Расадник” во Кисела Вода, Скопје.

Супер богатата понуда која вклучува голем избор на спортска облека, опрема и обувки, многу брзо заврши во рацете на потрошувачите поради лавината на спортски попусти. Sport Vision ги повикуваат сите оние кои се уште не го посетиле Bazaar-от да дојдат во наредните 7 дена, а за сите оние кои викендот биле дел од најголемата распродажба ги поканува повторно, затоа што од денес понудата ќе биде надополнета и освежена и со летен асортиман со невидено ниски цени.

#СпортизирајСе на Sport Vision Bazaar во „Расадник” со дел од водечките светски брендови како Nike, adidas, Under Armour, Reebok, Timberland, Colmar, Converse, Champion, Umbro, Lotto, Ellesse, Lonsdale и други.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останати

Проверете

Кирјос: Ѓоковиќ е будала🎥

Ник Кирјос уште еднаш го критикуваше најдобриот тенисер во светот, Новак Ѓоковиќ. Тенискио…