Дома Фудбал Останато Oдличен викенд е пред нас: Топ четири натпревари кои не треба да ги пропуштите! 🎥

Oдличен викенд е пред нас: Топ четири натпревари кои не треба да ги пропуштите! 🎥


Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓


Во викендот кој следи, поточно уште денес се враќа германската Бундеслигата и тоа со вистинско дерби, а сабота и недела не чекаат уште две големи пресметки.

Ова се четири натпревари кои сигурно не треба да ги пропуштите и привлекуваат огромно внимание.

На каналот на „BMG Sport“ на „Јутуб“ може да погледнете кратка најава овие четири дерби средби – имате и по некој совет доколку се обложувате.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

Ова се најплатените играчи во Премиер лигата, Де Брујне на врвот

Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓ Фудбалерот на Манчест…