Дома Македонски спорт Мак ракомет ШТО ВЕЛАТ ОБЛОЖУВАЛНИЦИТЕ: Франција прв фаворит, Македонија 12-та!

ШТО ВЕЛАТ ОБЛОЖУВАЛНИЦИТЕ: Франција прв фаворит, Македонија 12-та!

0

На стартот на ЕП, обложувалниците излегоа со нови квоти, кој би можело да биде Европски шампион.

Прв фаворит е моќната Франција (3.00) , втор фаворит е домаќинот Хрватска (3.50), додека трет фаворит според обложувалниците е Данска (4.75). Тие не сметаат сериозно на нашата репрезентација и ја сместија на 12 позиција.

Доколку верувате во македонските „лавови“ за 1 вложено евро, би можеле да добиете 201 еврo, во обложувалницата 10Bet.

Прв фаворит Франција – коефициент 3.00


Следете го Sportski.mk и на


Хрватска – коефициент 3.50

Данска – коефициент – 4.75

12-ти фаворит Македонија -коефициент 201

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Мак ракомет

Проверете

ВИДЕО: Нестор е мајстор знае и од „отпадоци“ да испрати супер прецизен удар!

Тимот за кои настапуваат македонските напаѓачи, Илија Несторовски и Александар Трајковски …