Дома Останати Кошарка НБА Фудбалерите жонглираат со тоалетна хартија, а НБА ѕвездата фрла чорапи во канта за отпадоци (ВИДЕО)

Фудбалерите жонглираат со тоалетна хартија, а НБА ѕвездата фрла чорапи во канта за отпадоци (ВИДЕО)

Eдна од младите ѕвезди во НБА лигата, Трае Јанго од Аталанта смисли интересен начин да го минува времето во карантин.

Јанг својот шут го одржува со помош на фрлање чорапи, место кош пред него имаше корпа за отпадоци. Погледнете како тоа изгледаше.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In НБА

Проверете

Eден од нјубавите мурали во чест на Коби уништен поради порака за коронавирусот!? (ФОТО)

Неверојатна ситуација ни пристигнува од Лос Анџелес. На социјалните мрежи се појави фотогр…