Дома Фудбал Останато (Фото) Фудбалерите на Зенит истрчаа на „Филип Втори“

(Фото) Фудбалерите на Зенит истрчаа на „Филип Втори“

0

Фудбалерите на руски Зенит кој утре го играат натпреварот против Вардар во рамките од првото коло од групната фаза во Лигата на Европа, вечерва имаа можност да го почуствуваат тревникот на „Филип Втори“, претходно конференција за медиумите одржа тренерот на овој клуб Италијанецот, Роберто Манчини.

Прочитајте поврзани статии
Повеќе S. D.
Load More In Останато

Проверете

Видео: Нејмар погодуваше, но и „кроеше“ мрежички

Фудблаерот на Селтик Џејмс Форест лошо помина во еден од дуелите со најскапиот фудбалер во…