Дома Тикет на денот Тикет на денот: Јувентус не греши, голови на „Камп Ноу“

Тикет на денот: Јувентус не греши, голови на „Камп Ноу“

1

Денес има богата спортска понуда, па нашата редакција ќе се обиде со неколку предлози да ви помогне во изборот за обложување.

Барселона – Реал Мадрид
Ова е цетралниот натпревар денес. Двата големи ривали играат за трофејот во Супер купот. Во последно време нивните дуели изобилуваат со голови (на претходните две средби паднаа по 5 гола), па верувама дека така ќе и биде и верчера. Тип 3+

Јувентус – Лацио
Натпревар за Суперкупот на Италија. Кога станува збор за важни натпревари и натпревари кои носат трофеј „старата дама“ ретко греши. Притоа има многу поквалитетен тим од противникот. Тип 1

Гинган – ПСЖ
Вечерва Нејмар ќе го има официјалното деби во дресот на „светците“, па победниот не би требало да се доведе во прашање. Ние веруваме дека ќе има многу голови на овој натпревар, па нашиот предлог е Тип 3+

Тикет на денот

Барселона – Реал Мадрид – 3+ (1.40)

Јувентус – Лацио – 1 (1.85)

Гинган – ПСЖ – 3+ (1.53)


Коефициентите се превземени од bet365

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Повеќе P. K.
Load More In Тикет на денот

Проверете

Во Италија вечер на „дебелкото“ и Џиџи, по Донарума зборуваше и Раиола!

Најнови информации стигнуваат од Италија, после Донарума се огласи и Мино Раиола. Случајот…