Дома Тикет на денот Тикет на денот: Ова се нашите предлози!

Тикет на денот: Ова се нашите предлози!

0

Денес на програмата е 5-то коло од Лига Европа, па ќе се обидеме да им помогнеме на љубителите на обложувањето до неколку предлог типови од понудата на bet365.

Атлетик Билбао – Херта
Кој што ќе загуби на овој натпревар готово сигурно го завршува натпреварувањето по групи. И двата тима не се во форма, но Баскијците се добри на домашен терен и сметаме дека ќе ја искористат таа предност. Нашиот предлог е Тип 1

Ница – Зулте Вараген
Ова е директен дуел за второто место во групата. Фрнацускиот тим има значително поквалитетен тим и веруваме дека вечерва ќе успее со победа да обезбеди пласман во нокаут фазата. Тип 1

АЕК – Ријека
На грчкиот тим му е потребен триумф за да обезбеди европска пролет, иако Ријека се уште е во игра за второто место во групата. АЕК одигра два одлични меча против фаворитот Милан, а хрватскиот тим е во лоша форма. Поради тоа нашиот предлог е Тип 1

Тикет на денот:
Атлетик Билбао – Херта – 1 (1.66)
Ница – Зулте Вараген – 1 (1.50)
АЕК – Ријека – 1 (1.80)


Коефициентите се преземени од bet365

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Повеќе P. K.
Load More In Тикет на денот

Проверете

ФОТО: Дидиер Дрогба со голема промена на својот изглед: Нема да го препознате!

Многу фанови на ликот и делата на Дидие Дрогба беа разочарани вчера кога ја видоја неговат…