Дома Тикет на денот Тикет на денот: Ние типуваме за вас!

Тикет на денот: Ние типуваме за вас!

0

Нашата редакција и денес на љубителите на обложувањето ќе им даде предлог типови од понудата на онлајн обложувалницата Coinbet24.com.

Србија – Швајцарија X полувреме
Според квалитетот овие две репрезентации треба да се борат за второто место во групата. Ова е клучен натпревар за двете репрезентации, но тешко е да се одреди кој е фаворит во овој дуел, очекуваме тврд и тактички дуел. Поради тоа нашиот предлог е реми на полувреме, а коефициентот во Coinbet24 изнесува 2.06

Бразил – Костарија 3+
Бразилците иако беа големи фаворити одиграа само реми во првиот меч против Швајцарија, па сега немаат право на грешка. Бразил се наоѓа пред императив победа бидејќи се уште има реални шанси да биде победник во групата. Ние веруваме дека ова ќе биде ефикасен меч со многу голови, па нашиот предлог е „повеќе од 2.5 гола“, а коефициентот во Coinbet24 изнесува 1.87

Нигерија – Исланд X полувреме
После лошите резултати на Аргентина двете репрезентации гледаат шанса за нокаут фазата, па ова за нив ќе биде клучен натпревар. Очекуваме израмент дуел, па нашиот предлог е реми на полувреме, а а коефициентот во Coinbet24 изнесува 2.07.


Следете го Sportski.mk и на


Обложувалницата Coinbet24 има одлична специјална понуда за Мундијалот. Можете да се обложувате „без ризик“ и да ви биде вратен влогот доколку не погодите. Притоа, секој ден има „екстра тикет“ со 20% повисоки коефициенти…уверете се ТУКА! тикет

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Тикет на денот

Проверете

Ракитиќ се поблиску до трансфер во Интер

Еминентниот италијански весник „Газета дело Спорт“ и во денешното издание пишува дека плеј…