Дома Тикет на денот Тикет на денот: Ние типуваме за вас!

Тикет на денот: Ние типуваме за вас!

0

Нашата редакција и денес ќе им помогне на љубителите на обложувањето со неколку предлог типови од он-лајн обложувалницата Coinbet24.com.

Тромсо – Валеренга 3+
Натпревар од норвешкиот Куп на кој очекуваме голови на двете страни, бидејќи по традиција нивните натпревари се ефикасни. Тешко е да се предвиди кој е фаворит на овој меч, но ние очекуваме ефикасен натпревар. Поради тоа нашиот предлог е „повеќе од 2.5 гола, а коефициентот во Coinbet24 изнесува 1.66.

Хака – Клуби – 1
Хака оваа сезона игра „топло-ладно“ и после седум меча се наоѓа на 7-то место. Нема победа веќе два натпревари, па ова ќе биде одлична можност да им се врати на победите пред својата публика. Хака има поквалитетен тим, притоа ќе ја има предноста од домашниот терен, па е фаворит на овој меч. Нашиот предлог е Тип 1, а коефициентот во Coinbet24 изнесува 1.59.

Русија – Саудиска Арабија X2
Денес започнува Мундијалот, па Русија ќе биде голем фаворит за победа против Саудиска Арабија. Меѓутоа Зборнаја е во лоша форма и нема победа долго време, а С. Арабија воопшто не е инфериорна по квалитет. Поради тоа нашиот предлог е „двојна шанса x2“, а коефициентот во Coinbet24 е одличен и изнесува 2.86.


Следете го Sportski.mk и на


Обложувалницата Coinbet24 има одлична понуда за Светското првенство, особено за денешниот натпревар од СП на кој може да се обложите, а никако да изгубите – погледнете ТУКА!

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Тикет на денот

Проверете

Роналдо го советува Јуве да купи Хрват, а тоа не е Модриќ

Шпанскиот медиум „Дон Балон“ тврди дека Кристиано Роналдо им препорачал на челниците на ит…