Дома Тикет на денот Тикет на денот: Голови во Лига на шампиони

Тикет на денот: Голови во Лига на шампиони

0

Нашата редакција и денес ќе им помогне на љубителите на обложувањето со неколку предлог типови од понудата на 10bet.com.

Реал Мадрид – ПСЖ
Овие два европски гиганти се сретнаа ви групната фаза од ЛШ во сеозната 2015/16. Тогаш Реал после ремито без голови во Париз победи 1:0 во Мадрид. Сега натпреварот е сосема поинаков, ПСЖ е најефикасен тим во Европа, а Реал е во слаба форма. Поради тоа очекуваме ефикасен натпревар, а нашиот предлог е „два или повеќе гола во прво полувреме“, а коефициентот според 10bet.com изнесува 2,15.

Порто – Ливерпул
Порто е тим кој игра одлично на домашен терен, но Ливерпул групната фаза ја заврши со постигнати неверојатни 23 гола. Поради тоа и вечерва очекуваме ефикасен натпревар, нашиот предлог е „повеќе од 2,5 гола“,а коефициентот според 10bet.com изнесува 1,86.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Повеќе P. K.
Load More In Тикет на денот

Проверете

НАЈАВА МУНДИЈАЛ: Франција – Ѕвездената генерација на „Галските петли“ атакува на втората титула светски шампион!

Од 14-ти јуни до 15-ти јули фудбалот ќе биде главна тема во целиот свет, а се останато ќе …