Дома Фудбал Останато Србин на цел глас ја запеа химната на Ливерпул на „Олд Трафорд“ (ВИДЕО)

Србин на цел глас ја запеа химната на Ливерпул на „Олд Трафорд“ (ВИДЕО)

Познатиот српски актер, Сергеј Трифуновиќ вчера навиваше за Партизан на „Олд Трафорд“.

Во еден момент Трифуновиќ направи и една ретко видена сцена, тој среде домот на Манчестер Јунајтед на цел глас ја запеа химната на најголемиот ривал на Јунајтед, Ливерпул.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

Офанзивен и моќен тим: Најдобрата 11-ка од странците кои играле во Премиер лигата (ФОТО)

Во месецот кој само што започна ќе се вратат најдобрите првенства во Европа, а помеѓу нив …