Дома Фудбал Англија Специјална подршка за „црвените ѓаволи“: Легендарниот Бекс пристигна на „Олд Трафорд“ (фото)

Специјална подршка за „црвените ѓаволи“: Легендарниот Бекс пристигна на „Олд Трафорд“ (фото)

0

Вечерва на „Театарот на соништата“ ќе се одигра еден од најинтересните четвртфинални дуели во Лигата на шампиони помеѓу Манчестер Јунајтед и ПСЖ.

Фубдалерите на Манчестер Јунајтед од трибините ќе имаат поддршка и од легендарниот Дејвид Бекам.

Популарниот Бекс пристигна за да му даде поддршка на бившиот соиграќ и пријател Оле Гунер Солскјер, под чие водство „црвените ѓаволи“ играат фантастично.


Следете го Sportski.mk и на


Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Англија

Проверете

Јаховиќ направи глупост и заработи црвен картон против Фенербахче (ВИДЕО)

Македонскиот напаѓач од редовите на Коњаспор Адис Јаховиќ направи несфатлив потег во натпр…