Дома Останати Кошарка НБА Се огласи девојката која го задоволуваше кошаркарот на Денвер (ФОТО)

Се огласи девојката која го задоволуваше кошаркарот на Денвер (ФОТО)

Во овие денови Џамал Мареј и неговата девојка беа дел од таблоидите поради објавеното видео на кошаркарот на Денвер.

Пред неколку дена на стори на Мареј се појави видео на кое може да се види како неговата девојка, Хареп Хемпел орално го задоволува.

Кошаркарот брзо го избриша видеото, а во јавноста се правдаше дека профилот му бил хакиран. Сега се огласи неговата девојка.

„Прво и најважно, сакам да кажам дека сите правиме грешки, но сметам дека треба ова да се реши. За жал видеото од мене беше случајно поставено на профилот на Џамал. Сакам да го искористам овој момент да им се извинам на сите обожаватели, деца и општата јавност кои можеби го виделе. Ова е НАША лична работ и ширењето на видеото треба да запре. Благодарна сум на оние ме разбравте“, напиша Хемпел.

View this post on Instagram

Just keep pushing 💓

A post shared by Harper Hempel (@officialharperhempel) on

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In НБА

Проверете

Вакво нешто не е видено: НБА ќе се доигра на Бахамите

НБА-лигата се прекина пред неколку недели кога беше потврдено дека неколку кошаркари се за…