Дома Останати Кошарка НБА Објавено видео од моментот кога се руши хеликоптерот на Коби? (ВИДЕО)

Објавено видео од моментот кога се руши хеликоптерот на Коби? (ВИДЕО)

Вечерва светот беше шокиран од веста за смртта на Коби Брајант.

На интернет сега се појави едно видео, на кое наводно се гледа како се руши хеликоптерот на Коби. Се уште не е потврдено дали видеото е автентично.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In НБА

Проверете

Лука не запира: Со трипл-дабл го водеше Далас до победа во дербито на Тексас (ВИДЕО)

Девет натпревари беа одиграни изминатата ноќ во НБА лигата, а секако треба да се издвои но…