Дома Македонски спорт Мак фудбал Објавена цената на билетите за натпреварите на Македонија со Гибралтар и Шведска

Објавена цената на билетите за натпреварите на Македонија со Гибралтар и Шведска

Продажбата на билетите за натпреварите на младата репрезентација на Македонија до 21 година против Гибралтар и Шведска ќе се одвива на 21. март и 26. март, односно на денот кога ќе се играат двата меча со почеток во 11. часот.

Цената на влезниците за натпреварите ќе изнесува 100 денари.


Уствари викендов е затишје пред бура! ↓↓↓


Продажбата на билетите за квалификациските мечеви на Македонија со Гибралтар и Шведска ќе се одвива преку билетарата на МКTickets на националната арена „Тодор Проески”.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Мак фудбал

Проверете

ФФМ и федерациите од регионот искажаа поддршка за Чеферин

На регионален состанок во Тирана, асоцијациите од Југоисточна Европа дискутираа за различн…