Дома Останати Нејмар ужива на Ибица со „пуштен стомак“ 📸

Нејмар ужива на Ибица со „пуштен стомак“ 📸

Бразилецот Нејмар поради настапот на Копа Америка доби продолжен одмор од ПСЖ, а изгледа дека големата ѕвезда прилично се опуштила.

На објавените фотографии на социјалните мрежи може да се забележи дека Бразилецот не е баш во натпреварувачка форма. Пред да се врати на терените сигурно дека ќе мора да поработи на својата физичка форма.

Ќе потсетиме неговиот ПСЖ пред два дена доживеа разочарување во Суперкупот на Франција каде што беше поразен од Лил.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останати

Проверете

Mozzart во центарот на Скопје ја продолжи акцијата за помош на здравствените установи

Тетово, Битола, Штип, Скопје… Низата од донации во различни градови кои компанија Mo…