Дома Фудбал Англија Мурињо ги надгледува играчите и самиот си ја одржува формата (ВИДЕО)

Мурињо ги надгледува играчите и самиот си ја одржува формата (ВИДЕО)

Покрај фудбалерите и Жозе Мурињо си ја одржува формата.

Фудбалерите на Тотенхем ја одржуваат формата во своите домови, но со надзор на Жозе Мурињо преку видео повик.

Меѓутоа Мурињо не пропушта прилика и тој да ја одржува формата.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Англија

Проверете

Нов дизајн: Фотографии од новиот дрес на Јунајтед, нема да биде оној од кој навивачите се разочараа

На социјалните мрежи се проширија фотографии од домашниот дрес на Манчестер Јунајтед за сл…