Дома Фудбал Останато Месут Озил се појави после пет дена (ФОТО)

Месут Озил се појави после пет дена (ФОТО)

0

Германскиот фудбалер Месут Озил конечно се појави во јавноста.

После пет дена криење поради заканите упатени кон него и Сеад Колашинаец ѕвездата на Арсенал конечно се појави во јавноста.

Озил излезе од својот дом во придружбан а силно обезбедување, седна на задното седиште и во придружба на уште неколку возила беше испратен од неговиот дом.

Не е познато кога Озил и Колашинац ќе се вратат во тимот.

Се започна како обичен „грабеж“, а сега е прераснато во „војна“ помеѓу двајцата фудбалери и гангстерите во Лондон.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

Навивачка на Звезда помеѓу толпа навивачи го крена горниот дел и покажа се (ВИДЕО)

Вчера Црвена Звезда забележа одличен резултат и на гости против Јанг Бојс одигра 2:2. Во Б…