Дома Топ вести Луди сцени: Хаос во Техеран поради Роналдо! 🎥

Луди сцени: Хаос во Техеран поради Роналдо! 🎥


Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓


Во рамките од азиската Лига на шампиони, Ал Наср ќе му гостува на Техеран, а пред овој дуел настана хаос поради Роналдо.

Снимките од улиците на Техеран се невеорјатни и на нив може да се види како илјаници навивачи трчаат по автобусот на Ал Наср извикувајќи го името на Роналдо.

Најголемите проблеми настанаа кога Роналдо и соиграчите пристигнаа во хотелот, навивачите успеаа да го пробијат обезбедувањето и да стигнат во затворените предели на хотелот.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Топ вести

Проверете

Погодуваа новите, Милан славеше во Сардинија🎥

Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓ Милан продолжи со поб…