Дома Фудбал Италија Интер доби понуда од 100 милиони за да рекламира порно-сајт на дресот

Интер доби понуда од 100 милиони за да рекламира порно-сајт на дресот


Финале Лига на шампиони: Манчестер Сити го „брка“ Пандев, Интер нема да се предаде! ↓↓↓Интер во овој момент игра без спонор на предната страна на дресот, а таа ситуација сака да ја искористи интернет страница за порногорафска содржина.

Спонзорот од предната страна на дресот на Интер беше отстранет откако неколку пати не си ги исполнил обврските од договорот, па поради тоа дресот на „нероаѕурите“ остана без спонзор.

Поргнографската страница сака соработка со италијанскиот клуб до 2029 година и спремни се да платат 100 милиони евра.

Интер добил понуда од 100 милиони евра веднаш да потпише соработка и веќе од финалето во Лигата на шампионите на нивните дресови да стои името на оваа страница.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Италија

Проверете

Инзаги и Лаутаро: Мора да бидеме перфектни

Финале Лига на шампиони: Манчестер Сити го „брка“ Пандев, Интер нема да се предаде! ↓↓↓ Тр…