Дома Останати Зголеми ја својата добивка за 1000% во Mozzart

Зголеми ја својата добивка за 1000% во Mozzart

Во Mozzart обложувалници активен е СУПЕР МУЛТИ БОНУС со кој може да освоиш дури десет пати поголема добивка на тикетот!

Бонусот важи за сите натпревари со квота 1.35 или поголема без игрите конечен тип на тикетот. Бонусот од дневна понуда важи преку целиот ден. Happy Hour бонусот важи само во термините 9 – 11 ч. и 21 – 23 ч. Бонусот важи за тикети на кои има исклучиво натпревари без играта конечен тип.

Посетете го најблиското Mozzart уплатно место, искористете го неверојатниот бонус и освојте за 1000% поголема добивка!

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останати

Проверете

Австралија во шок: Познат тренер пронајден мpтов во неговата гаража

Поранешниот рагбист и тренер Пол Грин бил пронајден мpтов во неговиот дом во Бризбејн, обј…