Дома Тикет на денот Екстра тикет од Coinbet24: Зголемени коефициенти за 20% (14.06.2018)

Екстра тикет од Coinbet24: Зголемени коефициенти за 20% (14.06.2018)

0

Обложувалницата Coinbet24 излезе со специјална понуда за вас „Екстра тикет“ на кој добивате 20% зголемени коефициенти сектикетstrong>

коефициент131″ target=”_blank” rel=”noopener”>Coinbet24 е една од водечките обложувалници на македонскиот пазар и постојано ја зголемува својата понуда со цел да ги задоволи љубителите на обложувањето.

„Екстра тикетот“ е понуда која што сигурно ќе ви се допадне, бидејќи добивате 20% поголеми коефициенти.

Во денешниот тикет Coinbet24 нуди 3 натпревари чии стандарден коефициент изнесува 8.22, меѓутоа со уплата на истиот добивате квота 9.86.

Притоа, трите парови кои се ставени на тикетот се и тоа како реални, па сигурно многумина од вас ќе сакаат да ги изиграат.

квотаnoopener”>екстра тикет

 

Изиграј го екстра тикетот на Coinbet24

Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Тикет на денот

Проверете

Екстра тикети од Coinbet24: Зголемени коефициенти за 20% (29.11.2018)

Обложувалницата Coinbet24 излезе со специјална понуда за вас „Екстра тикети“ на кој добива…