Дома Најава Еве зошто Coinbet24 е најдобриот избор за обложување!

Еве зошто Coinbet24 е најдобриот избор за обложување!

0

Светски познатата обложувалница Coinbet24 пристигна на македонскиот пазар и е првата светска обложувалница која има македонска поддршка.

Па така, љубителите на обложувањето во Македонија сега ќе можат лесно и брзо да се регистрираат, а при тоа Coinbet24 нуди фантастични услови и бонуси за своите клиенти и што е најважно има македонска поддршка.

Coinbet24 нуди одличен избор на спортови и настани на кои можете да се обложувате, со бројни понуди за сите големи првенства, спортови и настани. Спортското обложување вклучува спортови како кошарка, тенис, хокеј на мраз, американски фудбал, фудбал, рагби, крикет, снукер, бејзбол, одбојка, пикадо, бадминтон, футсал и ракомет.

Coinbet24 покрива голем број на спортови, и за секој настан има повеќе понуди на кои може да се обложувате. За некои фудбалски натпревари, бројот на понуди достигнува и до 200, а има и 10.000 натпревари за обложување во живо секој месец.


Следете го Sportski.mk и на


Coinbet24 ги има најреалните и најисплатливите коефициенти. Нивните коефициенти навистина соодветствуваат на реалната ситуација на натпреварите, односно нема нереално високи или ниски коефициенти.

Кога станува збор за исплатата на средствата, тука Coinbet24 е апсолутен лидер, повеќето исплати се извршуваат веднаш, во рок од 2-3 минути. Ова важи за исплати до одредена сума, која со тек на време се зголемува максималниот лимит, во зависност од тоа колку долго сте нивни корисник. За исплата на поголеми суми, процесирањето е во рок од 12 часа, најчесто неколку часа.

Притоа, како нова обложувалница на македонскиот пазар Coinbet24 нуди и одлични бонуси со цел да привлече повеќе клиенти. Моменталната понуда е 100% бонус до 6000 денари кој може да ги искористите за спортско обложување, исто така депозитот е во денари и тоа минималниот депозит е само 100 денари.

Сајтот има македонска поддршка и ќе се регистрираше лесно и брзо за само 30 секунди, ПРОБАЈТЕ, бидејќи Coinbet24 ви ги нуди најдобрите услови.

Коментари
Advertisements
 • типови

  Предлог типови 15.10.2018

  Кладење.мк е најдобриот специјализиран сајт во Македонија кој нуди совети за обложување, п…
 • типови

  Предлог типови 14.10.2018

  Кладење.мк е најдобриот специјализиран сајт во Македонија кој нуди совети за обложување, п…
 • екстра тикети

  Предлог типови 13.10.2018

  Кладење.мк е најдобриот специјализиран сајт во Македонија кој нуди совети за обложување, п…
Прочитајте поврзани статии
Load More In Најава

Проверете

Флојд Мејведер одговори на предизвикот од Кабиб!

Флојд Мејвердер е спремен да го прифати предизвикот кој до него го испрати Кабиб Нурмагоме…