Дома Македонски спорт Мак ракомет Гледајте го полуфиналето во живо: Македонија – Египет

Гледајте го полуфиналето во живо: Македонија – Египет

Македонската ракометна репрезентација денес од 14:00 часот го игра натпреварот од полуфиналето на Медитеранските игри против Египет.

Борбата за финале на момците на Лазаров можете да ја следите ВО ЖИВО:

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Мак ракомет

Проверете

И селекторот Милевски притиска за трансфер на Муслиу!

Еден од најважните во македонската фудбалска репрезентација, Висар Муслиу ова лето би може…