Дома Актуелно Во живо ВО ЖИВО: Македонија – Азербејџан

ВО ЖИВО: Македонија – Азербејџан

Денес од 18:00 часот женската репрезентација на Македонија ќе го игра натпреварот против Азербејџан во првата фаза од квалификациите. Следете го овој натпревар ВО ЖИВО!

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Во живо

Проверете

Јани Атанасов доби место во тимот на колото во Хрватска

Maкедонскиот фудбалер Јани Атанасов одигра одлично за Хајдук Сплит во победата од 1:0 прот…