Дома Фудбал Англија Вечерва се постигна најбрзиот гол во историјата на Премиер лигата! (ВИДЕО)

Вечерва се постигна најбрзиот гол во историјата на Премиер лигата! (ВИДЕО)

1

Вечерва се постигна најбрзиот гол во историјата на Премиер лигата!

Само шест секунди му беа потребни на Шеј Лонг да го доведе Саутемптон во водство против Вотфорд. Уште поневеројатно е што почетниот удар го имаше тимот на Вотфорд.

Погледнете на кој начин се постигна најбрзиот гол во историјата на Премиер лигата.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Англија

Проверете

ТРАНСФЕРИ ВО ЖИВО: Де Лихт на пат за Торино, ПСЖ и кажа НЕ на Барса

Нашата редакција секој ден навремено ве известува за сите случувања на трансфер пазарот. -…