Дома Македонски спорт Мак фудбал Вардарци во Анталија ќе престојуваат во спектакуларен хотел (ФОТО)

Вардарци во Анталија ќе престојуваат во спектакуларен хотел (ФОТО)

Денес Вардар отпатува на подготовките во Анталија каде што ќе одиграат неколку пријателски натпревари.

Од 15.01 до 25.01, Вардарци ќе отседнат во „Miracle hotel”, а од 25.01 до 04.02 црвено-црните ќе бидат сместени во „Titanic beach hotel“.

Хотелот „Miracle“ изгледа навистина спектакуларно.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Мак фудбал

Проверете

Барса спреми 100 милиони за Интер и 42 милиони за Лаутаро

Не е тајна дека напаѓачот на Интер, Лаутаро Мартинез е прва трансфер желба на Барселона во…