Дома Фудбал Европско првенство во фудбал ЕУРО Биди победник на ЕУРО: Обложувај се на најголеми квоти, навивај за голови, испиј пиво и наплати тикет дури и кога ќе промашиш – MOZZART

Биди победник на ЕУРО: Обложувај се на најголеми квоти, навивај за голови, испиј пиво и наплати тикет дури и кога ќе промашиш – MOZZART

Mozzart подготви бројни изненадувања за време на Европското фудбалско првенство…

Италија и Турција вечерва во Рим го отвораат Европското првенство во фудбал, кое нема да биде нималку слично како на претходните – поради фактот што поради пандемијата со коронавирусот доцни 12 месеци и ќе се игра ширум Стариот континент, но и поради тоа што навивачите на најголемиот број на натпревари ќе можат да присуствуваат во ограничен број.


ТОП викенд: Битка за Манчестер и две дербија во Италија! ↓↓↓


Една најважна работа исто така нема да биде иста како претходно.

Македонија ќе игра на ЕУРО, а Mozzart повторно се потруди да го направи ова натпреварување поинтересно на своите играчи и да понуди можност за одлична заработувачка.

НАЈГОЛЕМИ КВОТИ НА СВЕТ

Секојдневно букмејкерите на Mozzart подготвуваат пријатни изненадувања за играчите во вид на натпревари на кои квотите во Mozzart се најголеми на свет. Таа пракса нема да се промени ниту за време на ЕУРО 2020 – следете ја понудата секој ден и искористете ја можноста да уплатите тикет со најголемите квоти на свет.

НАПЛАТИ ГО НАЈГОЛЕМОТО ПРОМАШУВАЊЕ

Mozzart ова лето ти нуди можност да освоиш 50.000 денари секој ден за време на Европското првенство. Сè што е потребно  да направиш е да го ПРОМАШИШ ТИКЕТОТ.

За што се работи?

За време на Европското фудбалско првенство, тикетот со најголема погодена квота, а со само еден промашен пар, освојува 50.000 денари. И така секој ден! Тикетот мора да содржи најмалку четири парови кои се играат тој ден, при што еден пар од тикетот задолжително мора да биде од Европското првенство во фудбал.

МИЛИОН ПРИЧИНИ ЗА ГОЛ

Македонската фудбалска репрезентација испиша историја и овој месец за прв пат ќе игра на Европското фудбалско првенство. Еуфоријата расте и цела Македонија со нетрпение ги очекува натпреварите на кои со цело срце ќе ја бодри нашата репрезентација.

За целата оваа фудбалска бајка да биде уште поубава, се погрижи Mozzart.

Mozzart за секој гол на Македонија на првенството, донира по МИЛИОН денари во хуманитарни цели.

КВОТА 24 ЗА 24 ПИВА

Зарем има подобар начин од тоа да го поминете летото гледајќи репрезентативен фудбал, со ладно пиво и тикети со вашите добитни комбинации? Совршено! Дополнително, за прв пат ќе имаме можност да навиваме за Македонија на Европското првенство и да ја бодриме нашата репрезентација!

Mozzart ви нуди единствена можност да добиете пакет од 24 пива Скопско за време на Европското фудбалско првенство! Како до нив? Прочитајте на овој линк.

НОВИ ИГРИ

Во пресрет на ЕУРО 2020, Mozzart ја збогати понудата на фудбалски игри, па сега ќе можете да уплатите тикет со многу нови комбинации. На пример I0-1&II0-1 (Вкупниот број на голови ќе биде најмногу 1 во прво полувреме и најмногу 1 во второ полувреме) или GG&I1+ (Двата тима ќе постигнат минимум по еден гол и вкупниот број на голови во првото полувреме ќе биде најмалку 1)… Секако, квотите на новите игри се сјајни, а нив ќе ги препознаете по посебна боја на веб страната mozzartbet.mk.

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА

Доколку сакате специјални игри, Mozzart е за вас вистинското место ова лето. Кој ќе го освои Европското првенство, кој ќе испадне во групи, кој колку голови ќе постигне… На сè тоа можете да се обложувате во Mozzart и добро да заработите.

Играј на ЕУРО во Mozzart. Биди победник.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Европско првенство во фудбал ЕУРО

Проверете

Сенегал лесно против домаќинот Катар

Сенегал го надигра домаќинот Катар и стигна до лесна победа од 3:1 во вториот меч од Група…