Дома Фудбал Останато Бензема објави фотографија од авион па веднаш ја избриша

Бензема објави фотографија од авион па веднаш ја избриша

Францускиот напаѓач Карим Бензема се најде во центарот на вниманието поради една објава на неговиот Твитер профил.

Бензема објави фотографија од неговиот приватен авион, а истата набрзо ја избриша. Изгледа дека Французинот не забележал еден детал на објавата и ја избриша кога фановите почнаа да коментираат.

На фотографијата може да се види палец од женско стапало. Девојката го фотографирала Бензема додека тој спиел, а тој самиот ја објави. Иако беше избришана сепак остана доволно за да стане хит на социјалните мрежи.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

Чави: Работиме на регистрација на играчите, имаме рок до два часа пред натпреварот

Денешната прес-конференција на Чави привлече големо внимание во Шпанија, бидејќи во Барсел…