Дома Фудбал Останато Барди на тренингот на Леванте си поигра со клупскиот новинар (ВИДЕО)

Барди на тренингот на Леванте си поигра со клупскиот новинар (ВИДЕО)

0

По завршениот одмор македонскиот репрезентативец Енис Барди се врати на припремите со Леванте за наредната сезона во Ла Лига.

Очигледно Барди е одлично расположен и одлочи малку да си поигра со новинарот на клубот. Додека клупскиот новинар известуваше од тренингот на Леванте македонскиот фудбалер дојде до него и одлучи малку да се пошегува.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

Нејмар се враќа во тимот – ќе патува со ПСЖ на турнеја во Кина

Бразилската суперѕвезда Нејмар, ќе патува со Пари Сент Жермен на предсезонската турнеја во…