Дома Фудбал Италија Балотели место во нов клуб, се појави во – „Големиот брат“ ?

Балотели место во нов клуб, се појави во – „Големиот брат“ ?

Контроверзниот Марио Балотели е без клуб и тоа време го користи за некои други работи.

Балотели беше гостин во италијанското шоу „Големиот Брат“. Помеѓу присутните во шоуто беше и италијанската старлета Дајан Мело која во минатото беше во врска со Балотели.

Водителот помеѓу другото му постави на Балотели прашање на оваа тема, а тој одговори „да, меѓутоа и таа ми рече престани ме боли“. Балотели на ист начин одговори на сведочењето во кое беше обвинет за сил*вање додека играше за Ница во Франција.

На видеото може да се види и реакцијата на Мело.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Италија

Проверете

Николов дел од историската победа над Реал, ПСЖ го доби дербито со Сити🎥

Шериф Тираспол на Бобан Николов го приреди најголемото изненадување во поновата историја н…