Дома Фудбал Останато (Фото) Фудбалерите на Зенит истрчаа на „Филип Втори“

(Фото) Фудбалерите на Зенит истрчаа на „Филип Втори“

0 секунди
0
334

Фудбалерите на руски Зенит кој утре го играат натпреварот против Вардар во рамките од првото коло од групната фаза во Лигата на Европа, вечерва имаа можност да го почуствуваат тревникот на „Филип Втори“, претходно конференција за медиумите одржа тренерот на овој клуб Италијанецот, Роберто Манчини.

Прочитајте поврзани статии
Повеќе S. D.
Load More In Останато

Проверете

Погодува, но и ТРЧА: Кој претрча најмногу во Леванте? Погодувате- ЕНИС БАРДИ!

Леванте во ликот на Енис Барди има вистински „бисер“ во своите редови, вчера бевме сведоци…