Дома Офсајд Фото: Таа навива за Реал и сонува да спие со „кралевите“

Фото: Таа навива за Реал и сонува да спие со „кралевите“

0 секунди
0
3,209

Благдарение на одличните игри на Реал оваа сезона, Мирта има причина за славје, па за секоја победа на својот сакан тим таа подарува по една секси фотка.

Нормално, Мирта не сака да има многу облека на себе. Во чест на победите на „кралевите“ Парагвајката објавува низа на голи фотографии на кои секогаш го има дресот и грбот на Реал Мадрид.

11-01mirta2

Овде не се потребни зборови, само да констатираме дека Реал ја има една од најатрактивните навивачки во светот.

11-01mirta3

11-01mirta4

11-01mirta5

11-01mirta6

11-01mirta7

Прочитајте поврзани статии
Повеќе P. K.
Load More In Офсајд

Проверете

Предлог типови за викендот

Нашата редакција во соработка со он-лајн обложувалницата 1xBet.com ќе ви даде неколку пред…